Ping ve Ping Sorgulama Komutu

28 Aralık 1992 yılında Erzurum’da doğdum. İlköğretim ve ortaöğretimimi 2000-2012 yıllarında Kocaeli'de; yükseköğretimimi de 2013-2018 yıllarında Sakarya üniversitesi bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladım. Şu an Intertech'te yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

Comment as a guest.

  1. Millenicom kullanıyorum ve ping değerimin düşürülmesini talep ettim benden nerede ping sorunu yaşadığımı ve trace ve ping değerlerini yollamamı istediler. Bunları nasıl nereden yollayacağımı bilmiyorum size sormak istedim ayrıca böyle birşey mümkünmüdür pingim standart 50 civarı dahada düşmesini istiyorum. Dönüşü mail olarak yapabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

  2. Ben superonline bağlantısıyla cs 1.6 oynuyorum. Fiber internetim olmasına ve paketimin yüksekliğine rağmen 15 ping alırken birden 70 pinge sabitlendi. Bu konuyla alakalı yetkililerle görüştüm 90 ping altına yardım etmiyoruz diyorlar genel olarak. 90 pingi normal kabul ediyorlar. Herhalde hiç online oyun oynamadılar. Kesinlikle önermem superonline pişmanlıktır.

    1. aynı sorunu bende yaşadım kesimlikle katılıyorum superonline pismanlıktır

  3. ben Superonline kullanıyorum ve cs go gibi online oyunlarda ping değerim yüksek oluyor benden tracert komutuyla atmamı veping komutuyla atmamı birde nslookufp komutuyla ekran resmi göndermemi istediler ancak steam üzerinden aldığım için bu ping değerlerini steam sitesi için veri bulamıyor bilgisayarım bu konu hakkında bana yardımcı olabilir misiniz serdar bey

    1. Merhaba,

      CS:GO’da oyundayken konsola “+graph” komutunu yazarak anlık ping değerinizi görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca oyun oynadığınız sunucunun IP adresini öğrenip, o IP adresine tracert ve ping komutları ile ping atabilirsiniz.

Sliding Sidebar