<a href=” “> … </a> Etiketi

28 Aralık 1992 yılında Erzurum’da doğdum. İlköğretim ve ortaöğretimimi 2000-2012 yıllarında Kocaeli'de; yükseköğretimimi de 2013-2018 yıllarında Sakarya üniversitesi bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladım. Şu an Intertech'te yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım.

Bir cevap yazın

Comment as a guest.

 1. Merhaba, Ben bir anket düzenlemek istiyorum. Ankette tıkladığımızda E-Posta gönderme yerinin olmasını istiyorum. (Örn. Gönderen: admin) gibisinden telefondaki gmail uygulamasını açıp oradan bana E-Mail göndermesini istiyorum. Kısaca bir yere tıkladığım zaman telefonun E-Mail uygulaması açılsın ve oradan bana ileti göndersin istiyorum. Özellikleri denedim ama olmadı bana yardım ederseniz sevinirim.

 2. merhaba ben kodu aynen yazıyorum ama sayfaya geldiğimde gözükmüyor hiçbir mail adresi. Neden olabilir?

  1. Merhaba,

   Bize Ulaşın

   Bu şekilde bir kullanımda; ekranda “Bize Ulaşın” şeklinde bir link gözükecektir ve bu linke tıklanıldığında eğer Outlook veya benzeri bir mail görüntüleme ve gönderme uygulaması yüklü ise belirtilen mail adresine mail gönderimi için bir pencere açılacaktır.

 3. Mail adresi verme komudu sitemde çalışmıyor. Bastığımda hiçbirşey olmuyor. Yardım edebilirmisiniz komut satırını atabilirim.

Sliding Sidebar